O firmie

 

Depositphotos_4305266_SPrzedsiębiorstwo Geoplan jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą geodezyjno –budowlaną, której głównym celem jest świadczenie klientom kompleksowej obsługi w zakresie usług geodezyjnych i budowlanych.

W pracach geodezyjnych mamy ponad 30-letnie doświadczenie. Stanowimy zespół specjalistów posiadających kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania nawet najbardziej nietypowych pomiarów i opracowań geodezyjnych. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi bez przeszkód i co najważniejsze w krótkich terminach realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Firma posiada nowoczesny sprzęt pomiarowy: odbiorniki GPS współpracujące z systemem ASG EUPOS, precyzyjne tachimetry elektroniczne, precyzyjne niwelatory, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, wielkoformatowe plotery oraz skanery. Dzięki czemu wykonywane przez nas prace spełniają najwyższe normy jakości.

Działalność budowlaną rozpoczęliśmy w 2005 roku, zajmując się budową domów jednorodzinnych i wielorodzinnych jako inwestor oraz generalny wykonawca. Współpracujemy zatrudniając jako podwykonawców wykwalifikowane firmy budowlane i instalatorskie z wieloletnim doświadczeniem.

Naszą specjalnością jest budowa stanów surowych oraz deweloperskich budynków. Prowadzimy również kompleksowo całe inwestycje od wykonania projektu po odbiór w Powiatowym Nadzorze Budowlanym.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii i materiałów budowlanych zatwierdzonych przez Instytut Techniki Budowlanej.

Naszymi klientami są zarówno duże firmy jak i klienci indywidualni. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, podchodzą do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie z największą solidarnością.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

footer